OSK Kulka Kulka - Zarządzanie transportem

Wynajem luksusowych autokarów do przewozu osób


Volvo 9700

2013 r.

Rok produkcji 2013. W autobusie znajduje się 57 miejsc siedzących plus 2 miejsca przeznaczone dla obsługi pojazdu. Autobus ten posiada systemy antypoślizgowe ABS + ASR. W wyposażeniu znajdują się również: system ESP – czyli system stabilizacji toru jazdy, dwa retardery, niezależne ogrzewanie tzw. Webasto oraz tachograf cyfrowy.
Dbając o komfort jazdy, autobus wyposażony jest w pełną klimatyzacje dla pasażerów, komfortowe lotnicze fotele, stoliki dla pasażerów (na oparciu fotela), pasy na fotelach oraz przyciemniane szyby. W autobusie znajduje się również barek kawowy i lodówka. DVD + monitory, radio + CD, mikrofon dla pilota wycieczek, możliwość podłączenia komputera pod monitory, możliwość podłączenia dysku zewnętrznego, kamera przednia z podłączeniem obrazu na monitory to kolejne udogodnienia jakie znajdziecie Państwo w naszym autobusie.
W związku z tym, iż autobus przystosowany jest do wyjazdów w dalekie trasy, posiada przestronny bagażnik z pneumatycznymi pokrywami, dodatkowy bagażnik z tyłu autobusu, dodatkową przestrzeń bagażową na narty, toaletę oraz hak który pozwala na ciągnięcie przyczepy.

  KULKA transport

VW Crafter

Zabudowa VIP

Rok produkcji 2007. W autobusie znajduje się 19 miejsc siedzących plus 2 miejsca przeznaczone dla obsługi pojazdu. Autobus ten posiada systemy antypoślizgowe ABS + ASR. W wyposażeniu znajdują się również: system ESP – czyli system stabilizacji toru jazdy oraz tachograf cyfrowy.
Dbając o komfort jazdy, autobus wyposażony jest w pełną klimatyzacje dla pasażerów, komfortowe lotnicze fotele, pasy na fotelach oraz przyciemniane szyby. DVD + monitory, radio + CD, mikrofon dla pilota wycieczek, możliwość podłączenia komputera pod monitory, możliwość podłączenia dysku zewnętrznego, to kolejne udogodnienia jakie znajdziecie Państwo w naszym autobusie.
VW CRAFTER posiada dodatkowy bagażnik, który mieści się z tyłu autobusu oraz hak, który umożliwia ciągnięcie przyczepy.

T3115985_2[1] T3115985_3[1] T3115985_5[1] T3115985_6[1] T3115985_9[1] T3115985_10[1]